مهر, ۱۳۹۲ | مِکس آباد

بایگانی برای مهر, ۱۳۹۲


آموزش php و FLASH

همیشه

ای زیباترین…

ای مـــــــــــــــهربانترین…

چه بد بنده ای بودم تو را و چه خــــوب بودی، همیشه…

خدایا خودتو عشقه…نقطه همین!

-          بله… از برنامه ی “خداحافظ دانشکده”! میهمان بروزرهای شما هستیم…

سلام نیما ، خسته نباشی ،خودتو واسمون معرفی کن و حستو برامون بگو،از اینکه خلاص شدی بالاخره!!؟؟

امین میرزاخانی هستم، از تهران(اگه خدا قبول کنه) ،  ۴  ساله که مولتی مدیا میخونم…

حس خیلی خیلی خوبی دارم…

-          اینطور که ما امروز ارائت رو دیدیم، به نظر می رسید که واقعا کار سختی رو در پیش رو داشتی و یه جورایی در حد دوتا پایان نامه کار کردی؟ نظر خودت چیه

بله همون طور که خودم هم در صحبت هام گفتم ،کار از دو بخش تصویرسازی دیجیتال و ایجاد یه بستر مجازی مناسب برای ارائه ی خوب این تصویرسازیا تشکیل شده بود. واقعا کار سختی بود که با تموم شدنش، من بیشتر با مفهوم مولتی مدیا آشنا شدم. البته به جد می تونم بگم که منابع بسیار کم بود ،که خود پیدا کردن منابع مناسب و مقالات مختلف کار رو واسم یکم سخت کرد. ولی خوب من تو پروژم چیزی کم نداشتم و تموم سعیمو کردم.

-          امروز کلا چطور بود؟ از شرایط سالن ارائه ، استادا و بچه ها راضی بودی؟

اول از همه باید بگم که وقت خیلی کم بود، و من نتونستم کامل صحبتامو بیان کنم، که البته چاره ای نبود! استادا هم بد نبودن، همینجا جا داره از استاد راهنمای خوبم واقعا کمال تشکر رو داشته باشم، و امیدوارم همیشه موفق باشن.

استقبال بچه هم بد نبود، ولی باز کم بودن! بچه های ۸۸ هم که مثه همیشه فوقولاده!

یه مطلبی هم هست اونم اینکه شما تو سوال اولتون فرمودید “خلاص شدی بالاخره” ،باید بهتون بگم که من این رشته رو از ته قلب دوست دارم، و واسه دوست داشتنمم اصلا کم نذاشتم.و همه تلاشمو کردم تا تو اون بخشی که بهش علاقه خاصی دارم موفق باشم یعنی دیجیتال پینت . البته باید بگم که شرایط برای بازده کامل بچه ها تو دانشکده فراهم نیس، و تو این ۴ سال ……… هیچی. ولی خودمونیم که میتونیم به خودمون کمک کنیم و دانشکده رو بهتر کنیم.

در پایان صحبتام میخوام بگم که برای هممون آرزوی موفقیت می کنم. وامیوارم تو حرفه و کارمون هیچ وقت خسته نشیم و از خودمون هیچ وقت راضی نشیم،واسه پیشرفت. از امیر اسلامدوست عزیز هم تشکر می کنم به خاطر کمکایی که بهم کرد تو این پروژه.

-          خیلی ممنونم ازت امین جان. ما هم امیدواریم یه روز که خیلیم دور نیست، اسمت جزء بزرگترینای سبک کاریت باشه.

           اگه صحبت یا مطلبی بعدا یادت اومد که خواستی به صحبتای الانت اضافه کنی، می تونی بری تو وبلاگ مکس باند و زیر مصاحبه خودت به صورت کامنت مطلبطت رو اضافه کنی.

          دوستان عزیز تا مصاحبه بعد که شاید سال بعد همین موقع باشه!! شما رو به خدا میسپارم.

           این دفعه من جای تو اینو می گم امین جان

          . همین