جولای, 2012 | مِکس آباد

بایگانی برای جولای, 2012


سلام به بچه های گل مولتی مدیا. توی جلسه مولتی مگ درباره این قلما هم صحبت شد. مطلبشو دیدم برای شما هم گذاشتم ببینید:

طراحی و نقاشی از جمله سرگرمی هایی است که سن و سال نمی شناسد و در هر زمانی می تواند سرگرمی خوبی برای همه افراد محسوب شود. مخصوصا اگر قرار باشد نقاشی کردن هم کمی متفاوت تر از گذشته و آميخته با تکنولوژی های روز باشد.شرکت wacom يک جعبه جادويی قلم برای علاقمندان اين رشته هنری ارائه کرده است.

مجموعه این محصول شامل يک قلم، يک گیرنده ديجيتالی، چهار سر قلم کارتريجی، یک باتری قابل شارژ، شارژر و اپليکيشن inkling sketch managerمی باشد. برای نقاشی کردن کافی است که قلم را به دست بگيريد و گيرنده را روشن کرده و بالای صفحه کاغذ خود بگذارید. اکنون تصور خود را به پرواز در بياوريد و تصاوير و طرح های زيبا و هنری خود را خلق کنيد.

این گيرنده دیجیتالی با مجهز بودن به تکنولوژی فشار، می تواند 1024 حالت از فشاری که شما در حین طراحی کردن بر روی کاغذ وارد می کنید را در خود ضبط می کند. در واقع طرح شما، به زبان فشار در اين گیرنده ذخيره می شود. محدودیت طراحی هم وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت صد ها صفحه طراحی کنید.

پس از اتمام طراحی، گیرنده را از طريق پورت USB به يک کامپیوتر روميزی و يا لپ تاپ وصل کنيد. اکنون می توانید طرح هاى خود را در فرمت های JPG ،TIFF در کليه نرم افزار های ويرايش تصاویر نظير فتوشاپ وارد کنید و با ابزار های موجود تغییراتی را ایجاد کرده و افکت های مد نظرتان را اعمال کنيد. ضمن اين كه پشتيبانى از فرمت وكتور (بردارى) يكى از مزاياى ديگر اين مجموعه است. در صورت استفاده از فتوشاپ، با اين كه از طرح هاى وكتور بى بهره خواهيد ماند؛ اما امكان خواهيد داشت كه هر خط كشيده شده توسط اين قلم را به يك لايه مجزا تبديل نماييد.

در واقع با وجود این قلم می توان به آسانی به نسخه های قابل چاپی از طرح های اولیه خلق شده و یا تصاوير ویرایش شده در اختيار داشته باشيد.

/

و اما:

صفحه ی Inkling تو سایت wacom

قیمت 200$ .

یکی از خوبیاش اینه که فرمت png هم تحویل میده که باعث میشه استفاده از خط های طراحی بهتر شه.

و اگه بیشتر میخواین دربارش بدونین حتما یه سر به اینجا بزنید:

Inkling

اینفوگرافیش هم در ادامه مطلب گذاشتم. همین

مشاهده ي كامل مطلب »

میهمانی خدا

گفتند میهمانیست و سفره ای برپاست و همه آمدیم. سفره ای که همیشه باز است اما خیلی بزرگتر شده.

میهمانی!

لباس میخواهد! بعضی هامان از قبل منتظرتر بودند و لباس های چرک و تیره را شستند. لباس نو و روشن بر تن و تمییز آمدند. بعضی هامان هم فقط شنیدیم که مهمانیست…آمدیم.

دعوت؟!

همه دعوت شدند. دری که همیشه باز است. جلوی در کسی از ما نپرسید که دیگر تو را که دعوت کرده؟! نپرسید که کجاها رفته ای و دل به کدام خانه ها بسته بودی…

نمیدانم چه بگویم ای مهربان ترین!

بهانه است دیگر. بهانه ای که ببخشد همه مان را. “بدبخت کسی است که از آمرزش خدا در این ماه عظیم محروم گردد.”

 

حالا آمدیم و سفره باز است. بعضی ها حواسشان هست. می دانند برای چه آمدند. حتی بعضی حواسشان به دیگران هم هست. بعضی هامان هم فقط تکیه می دهیم!

مارا هم دعا کنید

نقطه همین

 

 

 

 

آفتاب پرست!

اسمش را گذاشته بود ” آفتاب پرست ”

اما مدام رنگ عوض می کرد

. همین!

سومین مسابقه بین المللی کارتون شهر و شهروند تبریز- 2013

موضوع: شهر و شهروند

جوایــــــز :

جایزه اول: 1200 دلار، لوح و تندیس

جایزه دوم: 700 دلار، لوح و تندیس

جایزه سوم: 400 دلار، لوح و تندیس

5 جایزه ویزه

آخرین مهلت دریافت آثار:
9  مهر   1391