مرداد, ۱۳۹۱ | مِکس آباد

بایگانی برای مرداد, ۱۳۹۱


Inkling – قلم دیجیتالی wacom

سلام به بچه های گل مولتی مدیا. توی جلسه مولتی مگ درباره این قلما هم صحبت شد. مطلبشو دیدم برای شما هم گذاشتم ببینید:

طراحی و نقاشی از جمله سرگرمی هایی است که سن و سال نمی شناسد و در هر زمانی می تواند سرگرمی خوبی برای همه افراد محسوب شود. مخصوصا اگر قرار باشد نقاشی کردن هم کمی متفاوت تر از گذشته و آمیخته با تکنولوژی های روز باشد.شرکت wacom یک جعبه جادویی قلم برای علاقمندان این رشته هنری ارائه کرده است.

مجموعه این محصول شامل یک قلم، یک گیرنده دیجیتالی، چهار سر قلم کارتریجی، یک باتری قابل شارژ، شارژر و اپلیکیشن inkling sketch managerمی باشد. برای نقاشی کردن کافی است که قلم را به دست بگیرید و گیرنده را روشن کرده و بالای صفحه کاغذ خود بگذارید. اکنون تصور خود را به پرواز در بیاورید و تصاویر و طرح های زیبا و هنری خود را خلق کنید.

این گیرنده دیجیتالی با مجهز بودن به تکنولوژی فشار، می تواند ۱۰۲۴ حالت از فشاری که شما در حین طراحی کردن بر روی کاغذ وارد می کنید را در خود ضبط می کند. در واقع طرح شما، به زبان فشار در این گیرنده ذخیره می شود. محدودیت طراحی هم وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت صد ها صفحه طراحی کنید.

پس از اتمام طراحی، گیرنده را از طریق پورت USB به یک کامپیوتر رومیزی و یا لپ تاپ وصل کنید. اکنون می توانید طرح هاى خود را در فرمت های JPG ،TIFF در کلیه نرم افزار های ویرایش تصاویر نظیر فتوشاپ وارد کنید و با ابزار های موجود تغییراتی را ایجاد کرده و افکت های مد نظرتان را اعمال کنید. ضمن این که پشتیبانى از فرمت وکتور (بردارى) یکى از مزایاى دیگر این مجموعه است. در صورت استفاده از فتوشاپ، با این که از طرح هاى وکتور بى بهره خواهید ماند؛ اما امکان خواهید داشت که هر خط کشیده شده توسط این قلم را به یک لایه مجزا تبدیل نمایید.

در واقع با وجود این قلم می توان به آسانی به نسخه های قابل چاپی از طرح های اولیه خلق شده و یا تصاویر ویرایش شده در اختیار داشته باشید.

/

و اما:

صفحه ی Inkling تو سایت wacom

قیمت ۲۰۰$ .

یکی از خوبیاش اینه که فرمت png هم تحویل میده که باعث میشه استفاده از خط های طراحی بهتر شه.

و اگه بیشتر میخواین دربارش بدونین حتما یه سر به اینجا بزنید:

Inkling

اینفوگرافیش هم در ادامه مطلب گذاشتم. همین

مشاهده ی کامل مطلب »

میهمانی خدا

گفتند میهمانیست و سفره ای برپاست و همه آمدیم. سفره ای که همیشه باز است اما خیلی بزرگتر شده.

میهمانی!

لباس میخواهد! بعضی هامان از قبل منتظرتر بودند و لباس های چرک و تیره را شستند. لباس نو و روشن بر تن و تمییز آمدند. بعضی هامان هم فقط شنیدیم که مهمانیست…آمدیم.

دعوت؟!

همه دعوت شدند. دری که همیشه باز است. جلوی در کسی از ما نپرسید که دیگر تو را که دعوت کرده؟! نپرسید که کجاها رفته ای و دل به کدام خانه ها بسته بودی…

نمیدانم چه بگویم ای مهربان ترین!

بهانه است دیگر. بهانه ای که ببخشد همه مان را. “بدبخت کسی است که از آمرزش خدا در این ماه عظیم محروم گردد.”

 

حالا آمدیم و سفره باز است. بعضی ها حواسشان هست. می دانند برای چه آمدند. حتی بعضی حواسشان به دیگران هم هست. بعضی هامان هم فقط تکیه می دهیم!

مارا هم دعا کنید

نقطه همین

 

 

 

 

آفتاب پرست!

اسمش را گذاشته بود ” آفتاب پرست ”

اما مدام رنگ عوض می کرد

. همین!

سومین مسابقه بین المللی کارتون شهر و شهروند تبریز- ۲۰۱۳

موضوع: شهر و شهروند

جوایــــــز :

جایزه اول: ۱۲۰۰ دلار، لوح و تندیس

جایزه دوم: ۷۰۰ دلار، لوح و تندیس

جایزه سوم: ۴۰۰ دلار، لوح و تندیس

۵ جایزه ویزه

آخرین مهلت دریافت آثار:
۹  مهر   ۱۳۹۱