اسفند, ۱۳۹۰ | مِکس آباد

بایگانی برای اسفند, ۱۳۹۰


طراحی سایت مکس باند+چند نکته

بازم سلام به مکس آباد خوش اومدید.

طراحی سایت. سعی کردیم تو طراحی سایت یه فکری باشه. ایده های مختلف رو بررسی کردیم تا به نتیجه رسیدیم. و شد همین که می بینید. بعدش کدنویسی رو به مسعود عسکری سپردیم.  به هر حال این رفیقای نبی اکرمی ما یه جایی باید به درد بخورن!  اجرای فلش اینتروی سایت رو  هم دادیم به امیر اسلام دوست. “دستشون درد نکنه”. الحمدلله که اکثرتون از محیط اینجا خوشتون اومد.

اما قسمتای مختلف سایت:

دیجیتال پینت: قسمت اول از سمت چپ که از مهمترین قسمت های سایته که نمود عینی مکس باند،ان شاالله تو اون محقق میشه. قسمت های بعد عکس و تصویرسازیه.  قسمت بعد گرافیک که در واقع آدر-ورک کارای ماست. که بیشتر شامل پوستره.

حالا بعدا سر این تقسیم بندیو اسم گذاریا دچار سوء تفاهم نشین!

 

اما چند نکنه:

  •  وقتی به صفحه ی اول سایت که میاین(اینترو) اگه “skip” رو در پایین صفحه کلیک کنید، به صفحه ی “آخرین کارها” هدایت میشید ان شاالله. که کارها دیگه دسته بندی نداره و به ترتیب بارگذاری چیده شدن.
  • بعد از کلیک روی هر اثر اگه روی لینک سفید پایین کار کلیک کنید به صفحه ی کامنت اثر وارد میشید.
  • و نکته اساسی رو همین اول کار بگیم. همون طور که تو صفحه بیوکس معلومه. “آقا ما هیچ ادعایی نداریم!” ما اینجارو درست نکردیم که کارامونو به رخ بکشیم. اگه اینجاییم برای اینه که مسیری رو انتخاب کردیم. مسیری که هم دیگران باعث پیشرفت ما بشن و هم بر عکس “شاید” ما بتونیم دست چند نفرو با خودمون بگیریم و ببریم. و به نوعی جو کار کردن تو دانشکده را بیفته. اگه سطح کارا پایینه به بزرگی خودتون ببخشین دیگه.

. همین

اول راه

سلامو علیک به همه. بالاخره ماهم اومدیم بالا.زودتر از این ها میخواستیم به خدمت برسیم اما قسمت نبود. هم طراحی سایت طول کشید و هم خواستیم کارا به یه سطح قابل قبول تری برسه. مکس باند راهی بود که ما انتخاب کردیم تا به اهدافمون برسیم. بیشتر و کامل تر. تا حالا هممون به این نتیجه رسیدیم که گروهی کار کردن بهتر از یکه زدن به بیابونه. این شد که ما دوتا همدیگرو  پیدا کردیم (خدا خواست البته) با ویژگی های مشترک. شروع کردیم به کار کردن تا آخرش، “اگه خدا قبول کنه”.

یه مسیر سختو انتخاب کردیم چون اهدافمون بزرگن. سخته اما شدنیه. و تو این مسیر میخوایم که شما هم همراه ما باشین تا به مقصد نزدیک شیم. پیشاپیش از وقتی که میذارین برای دیدن کارامونو،گذاشتن کامنتا و همراهیمون، ممنونیم.

اما ما دو نفر:

امیررضا میرزایی که با “Mexir”

و

امین میرزاخانی که با “ A 0.5 ” (بخوانید نیما) در سایت شناخته میشیم.

. همین

بسم الله الرحمن الرحیم